اعتماد سازی مشتریان

چگونه اعتماد کنیم؟

چگونه به بانه سرویس اعتماد کنیم؟

با توجه به افزایش شمار افراد سودجو در بازار فروش لوازم خانگی که با جعل و عرضه محصولاتی فیک باعث خدشه‌دار شدن اعتماد مشتری نسبت به فروشگاه‌های اینترنتی شده‌اند؛ جلب اعتماد را می‌توان جزو اصلی‌ترین معیارهای خریداران در خرید لوازم خانگی برشمرد. حال چگونه به فروشگاه بانه سرویس اعتماد کنیم؟

فروشگاه بانه سرویس از اولین فروشگاه‌های فیزیکی و اینترنتی است که به صورت حرفه‌ای در راستای ارائه محصولات باکیفیت فعالیت می‌کند. در واقع اعتبار یک فروشگاه در وهله‌ی اول به حضور آن در بازار برمی‌گردد؛ فروشگاه بانه سرویس با فعالیت 12 ساله توانسته اعتماد مشتریان خود را به خوبی جلب کند. با اینکه فروشگاه‌های زیادی در این عرصه به صورت موقت و گذرا فعالیت می‌کنند اما در نهایت تنها فروشگاه‌هایی که محصولات اصل و باکیفیت را ارائه می‌کنند، می‌توانند در این بازار پرتلاطم دوام بیاورند.

خرید اینترنتی چندین سال است که به طور گسترده در میان مردم باب شده و قبل از آن تقریباً تمام مردم برای خریدهای خود به صورت حضوری اقدام می‌کردند. در این میان می‌توان گفت خرید آنلاین محصول نسبت به خرید حضوری برخی مزایا همچون صرفه‌جویی در وقت را به همراه دارد. اغلب بازارهای لوازم خانگی در شهرهای مرزی قرار دارند که مسافت زیادی را از محل زندگی بسیاری از افراد دارند. با توجه به مشغله‌های کاری طی کردن مسافت زیاد برای خرید لوازم موردنیاز ممکن است برای بسیاری از خریداران امکان پذیر نباشد. خرید از فروشگاه‌های اینترنتی برای این دسته از افراد یک گزینه عالی خواهد بود.

اعتباری که فروشگاه بانه سرویس تا کنون کسب کرده است را مدیون اعتماد مشتریانی هستیم که بارها و بارها خریدی امن و باکیفیت را با ما تجربه کرده‌اند.

اصالت محصولات

اولین راهی که اصالت کالا را می‌توان با آن سنجید رجوع به سایت‌های اصلی سازنده است. اگر محصولی که خریداری می‌کنید از برندهای معتبری همچون ال‌جی، سامسونگ، سونی و… است تشخیص اصالت آن کاری بسیار راحت خواهد بود. محصولاتی که در فروشگاه اینترنتی بانه سرویس وجود دارند از طریق منابع موجود در سایت اصلی برندهای سازنده مورد بررسی قرار می‌گیرند. توضیحات در مورد هر محصول بسیار کامل بوده و جزئیات دقیق بخش‌های مختلف آن در محتواها وجود دارد. علاوه بر این تصاویری که در محصولات قرار می‌گیرند با تصاویر موجود در سایت اصلی یکی بوده و تفاوتی در محصول فرستاده شده برای خریداران با تصاویر سایت اصلی سازنده وجود ندارد.

این نکته را حتماً در نظر داشته باشید که داشتن جواز کسب برای دارندگان سایت‌های فروشگاهی فوق العاده حائز اهمیت بوده و بهتر است از فروشندگانی خرید کنید که دارای جواز کسب برای فروشگاه اینترنتی خود باشند.

نماد اعتماد الکترونیکی

نماد اعتماد از موارد تأثیرگذار در بخش اعتماد مشتریان است. این نماد شامل اطلاعاتی کامل از دارندگان فروشگاه اینترنتی بوده که توسط مرکز توسعه تجارت الکترونیک با تثبیت صحت همراه بوده و در اختیار بازیدکنندگان سایت‌ها قرار می‌گیرد. این مرکز با شناسایی و تأیید اطلاعات شناسایی از دارندگان کسب و کار از جمله، نام، شماره تماس و آدرس یک نماد اعتماد را صادر کرده تا در صورت بروز مشکلات خریداران بتوانند از این اطلاعات برای پیگیری و حل مشکلات استفاده کنند.

ضمانت بی‌قید و شرط

از دیگر راه‌هایی که از طریق آن می‌توانید به محصولات موجود در بانه سرویس اعتماد کنید ضمانت‌های ارائه شده توسط این فروشگاه اینترنتی است. برای هر محصولی که خریداری کنید ضمانت نامه بی‌قید و شرط اصالت را ارائه می‌دهیم تا بتوانید با اطمینان کامل خرید خود را انجام دهید. کلیه محصولات عرضه شده در فروشگاه اینترنتی بانه سرویس دارای اصالت 100 درصد بوده و در کنار آن برخی ضمانت‌نامه‌های مرتبط عرضه می‌شود تا بتوانید اطمینان کامل را از خرید خود کسب کنید.

ضمانت بی قید و شرط محصولات بانه سرویس

خدمات پس از فروش

برای ما خرید پایان ماجرا نیست؛ خدمات پس از فروش کامل برای ارائه بهترین تجربه خرید در راستای اطمینان کامل برایتان مهیا می‌شود. ضمانت‌نامه‌های عرضه شده برای محصولات شامل 2 نوع ضمانت‌نامه است که خدمات پس از فروش را شامل می‌شود:

  1. برای کلیه محصولات ضمانت نامه 18 ماهه مرتبط با شرکت سرویس‌دهی ارائه می‌شود. شما می‌توانید در صورت بروز هرگونه مشکل و نقص فنی با سرویس‌های طرف قرارداد شرکت تماس بگیرید و به مدت 18 ماه این شرکت‌ها آماده‌ی پاسخگویی به مشکلات کالای شما خواهند بود. شرکت‌های طرف قرارداد با فروشگاه بانه سرویس در تمامی شهرهای ایران دارای نمایندگی هستند و خدمات پس از فروش کامل را با این ضمانت نامه در اختیار خواهید داشت.
  2. گارانتی طلایی یک گارانتی کامل و اختیاری بوده که توسط فروشگاه بانه سرویس برای اولین بار ارائه شده است. این گارانتی طلایی شامل تعویض محصولات در صورت وجود نقص و بروز مشکل می‌باشد. در صورت بروز مشکل به مدت یک سال می‌توانید از گارانتی طلایی استفاده کنید و تعویض محصول برایتان در صورت وجود نقص انجام می‌شود. این گارانتی‌ها اصالت کامل محصولات را در فروشگاه اینترنتی بانه سرویس تضمین می‌کنند.

پرداخت درب منزل

نحوه‌ی خرید از فروشگاه اینترنتی بانه سرویس به طور کامل مطابق با راحتی کامل کاربران برنامه‌ریزی شده تا بهترین تجربه از خرید محصول به صورت آنلاین را برایتان به ارمغان آورد. شما از راه‌های مختلفی که برای خرید در اختیارتان قرار گرفته می‌توانید نسبت به خرید محصول از فروشگاه اقدام کنید. برای اعتماد سازی بیشتر نیاز به پرداخت کل مبلغ محصول در ابتدای خرید حذف شده و کافی است هزینه‌ای جزئی بابت بیعانه را پرداخت کنید. سپس توسط پیک فروشگاه با بسته‌بندی کاملاً مناسب و ضد ضربه محصولات ارسال می‌شود. شما می‌توانید پس از اینکه محصول موردنظر به دستتان رسید و با اطمینان کامل از سلامت آن نسبت به پرداخت هزینه‌ی کل اقدام کنید. این روش از خرید محصول را می‌توان بهترین مورد برای اعتماد به فروشگاه برشمرد.

پرداخت درب منزل

خریدی امن و راحت

حفظ حریم خصوصی کاربران برای ما بالاترین درجه از اهمیت را داشته و به طور کامل اطلاعات خریداران حفظ می‌شود. در هنگام خرید برخی اطلاعات کلی برای ارسال محصولات از خریداران گرفته شده که صرفاً برای ارسال محصول مورد استفاده قرار گرفته و به طور کامل در فروشگاه بانه سرویس حفظ می‌شود تا مشخصات کاربران در حالتی امن باقی بماند. برخی از فروشگاه‌های اینترنتی نسبت به فروش مشخصات و اطلاعات کاربری افراد به شرکت‌های تبلیغاتی اقدام می‌کنند و باعث ایجاد مزاحمت‌هایی ناخوشایند می‌شوند که ما با حفظ کامل این اطلاعات خریدی امن و با حفظ کامل حریم خصوصی را در اختیارتان قرار خواهیم داد.

خرید امن محصول با فروشگاه بانه سرویس شامل پیک اختصاصی نیز بوده که با حفظ و ارسال در بالاترین کیفیت، سلامت محصولات را به صورت کامل تضمین می‌کند. شما می‌توانید با دریافت محصول و اطمینان از صحت و سلامت آن به تکمیل خرید خود اقدام کنید تا خریدی بدون دغدغه و امن را تجربه کنید.

پشتیبانی 24 ساعته

در فروشگاه اینترنتی بانه سرویس گزینه‌ای به نام ساعات کاری مشخص وجود ندارد. کارشناسان بانه سرویس به صورت 24 ساعته در 7 روز هفته پشتیبانی کامل را به شما ارائه می‌دهند تا در هر ساعتی از روز و حتی روزهای تعطیل نیز بتوانید از خدمات پشتیبانی استفاده کنید. خدمات ارائه شده از بخش پشتیبانی محصولات گرفته تا ارسال و مشاوره به صورت 24 ساعته بوده و شما می‌توانید به راحتی از طریق بخش راه‌های ارتباطی با ما در تماس باشید تا پذیرای حل مشکلات و سوالات شما باشیم.

پشتیبانی 24 ساعته در بانه سرویس

راه‌های ارتباطی گسترده

فروشگاه اینترنتی بانه سرویس تمام تلاش خود را در راستای ارتباط کامل با مشتریان خود به کار می‌گیرد. بانه سرویس صرفاً یک فروشگاه مجازی با درگاه پرداخت و بدون ارتباط با کاربران نیست! راه‌های ارتباطی گسترده‌ای در اختیار شما قرار می‌گیرد تا بتوانید بهترین تجربه از خرید اینترنتی را با ما داشته باشید.

در سال‌های اخیر خرید اینترنتی تا حد زیادی افزایش یافته و پس از سیل عظیم بیماری کرونا بیش از پیش مردم به سمت خرید آنلاین سوق داده شدند. خرید آنلاین با تنوع بالای انتخاب که در حال حاضر وجود دارد بهترین حالت از انتخاب محصول موردنظر را برایتان به همراه خواهد داشت. بدون نیاز به صرف هزینه و وقت برای رفت و آمد می‌توانید نسبت به خرید محصولات موردنظرتان در سایت اقدام کنید.

ممکن است خرید از طریق درگاه پرداخت سایت یک راه خرید راحت برای بسیاری از کاربران باشد، اما تنها راه موجود برای خرید محصول از بانه سرویس نیست. در بخش زیر سایر راه‌های خرید از فروشگاه بانه سرویس را ذکر کرده‌ایم.

دریافت مشاوره از کارشناسان فروش

ما این امکان را فراهم کرده‌ایم که شما بتوانید از راه‌های دیگری نیز خریدی امن را با ما تجربه کنید. شما می‌توانید از طریق شماره‌ تماس‌های درج شده در بخش زیر نسبت به دریافت مشاوره کامل و تکمیل فرآیند خرید اقدام کنید. با توجه به اینکه دریافت مشاوره از کارشناسان فروش راهنمایی فوق العاده‌ای برای انتخاب محصول مناسب با سلیقه و نیاز شما است این راه از خرید موردپسند بسیاری از خریداران می‌باشد. کارشناسان فروش ما با بالاترین سطح از تجربه و سابقه پذیرای ارائه مشاوره برای تجربه خرید ایده‌آل هستند.

شماره‌های تماس برای مشاوره :

09184088820 – 08734259371 خانم موسوی

09182888820 – 08734259370 آقای رسولی

09353359480 پیگیری سفارشات (آقای محمودی)

شما می‌توانید قبل از تصمیم‌گیری برای خرید محصول موردنظر با کارشناسان فروش بانه سرویس ارتباط برقرار کنید و بهترین راهنمایی را برای انتخاب گزینه مناسب دریافت کنید. حتی اگر قصد خرید محصولی را ندارید می‌توانید از کارشناسان فروش برای راهنمایی بهتر در کسب اطلاعات محصول مشاوره دریافت کنید.

خرید امن با بانه سرویس

فروش حضوری

اگر با شرایط خرید آنلاین از طریق سایت‌های فروشگاهی راحت نیستید و ترجیح می‌دهید برای خرید محصولات موردنظرتان به صورت حضوری اقدام کنید، ما پذیرای حضور گرمتان خواهیم بود. شما می‌توانید به صورت حضوری به فروشگاه بانه سرویس مراجعه کنید و به طور کامل با بررسی فیزیکی محصول نسبت به خرید آن اقدام کنید. آدرس فروشگاه حضوری بانه سرویس :

کردستان – بانه – پاساژ خسروی – طبقه 1 – پلاک 14

ارسال سریع و به موقع

یکی از بهترین ویژگی‌هایی که در فروشگاه بانه سرویس وجود دارد امکان ارسال سریع است. با در نظر گرفتن شرایط آب‌وهوایی و مسافت در اسرع وقت سفارشات مشتریان ارسال شده تا در کوتاه‌ترین زمان بتوانید محصول خریداری شده را درب منزل خود دریافت کنید. حداکثر بازه دریافت محصولات 24 تا 72 ساعت بوده و در بسیاری از موارد قبل از 24 ساعت محصولات به دست مشتریان می‌رسد. با این سرعت بالا در ارسال می‌توانید در کوتاه‌ترین زمان محصول خریداری شده از فروشگاه بانه سرویس را در منزل خود در اختیار داشته باشید.

فروشگاه بانه سرویس با ارسال سریع و به موقع، ارائه ضمانت‌نامه‌هایی برای تضمین سلامت و اصالت کالا و خدمات پس از فروش سعی در جلب رضایت کامل مشتریان خود دارد. در صورت وجود هر گونه نارضایتی و مشکلات می‌توانید از طریق راه‌های ارتباطی با ما در تماس باشید.

ارسال سریع و به موقع